Проектно-освітній центр АГЕНТИ ЗМІН. Посилення фінансової автономії закладів загальної середньої освіти

В університеті проходять триденні навчання директорів, бухгалтерів шкіл, працівників відділів освіти області. За допомогою технології Cisco WebEx Meetings хмарної платформи pu.webex.com , яку Прикарпатський отримав завдяки трирічному проєкту створення Проектно-освітнього центру АГЕНТИ ЗМІН, що фінансується за кошти секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу, участь у вебінарі в режимі онлайн беруть понад 660 учасників. Серед тем, що обговорюються – посилення фінансової автономії закладів загальної середньої освіти, виконання кошторису, оплати праці в системі загальної середньої та дошкільної освіти, сучасний стан нормативно-правового поля здійснення публічних закупівель. Прикарпатський університет приділяє значну увагу розвитку освіти нашого регіону. Також не меш важливим вважаємо розвиток ОТГ. Адже там, де є успішна територіальна громада, там буде успішною і школа.