Захист магістерських робіт

Щиро вітаємо випускників з успішним публічним захистом магістерських робіт на здобуття освітнього рівня «Магістр» спеціальності Політологія. Пройдено останній етап навчання і успішно подолано складний науковий бар’єр, підведено підсумок багаторічного навчання на факультеті історії, політології і міжнародних відносин.
Магістрантами були представлені результати наполегливої праці протягом усього періоду навчання під керівництвом досвідчених науковців. Під час доповідей студенти висвітлили актуальні проблеми виборчих кампаній в Україні, особливостей децентралізації та бюрократизації, аспектів гібридної війни та примирення.
Екзаменаційна комісія працювала у складі викладачів кафедри політичних інститутів та процесів і кафедри політології: Марчука Василя Васильовича (голова ЕК), Дерев’янка Сергія Мироновича, Доцяка Ігора Івановича, Міщук Мар’яни Богданівни (секретар). Були присутні наукові керівники, рецензенти. Екзаменаційна комісія дійшла висновку, що магістерські роботи студентів виконані на високому науковому та методичному рівні, студенти продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки, вільне володіння матеріалом, вміло добирали аргументи під час відповідей на запитання членів екзаменаційної комісії.
Екзаменаційна комісія відмітила магістерські роботи Н.Головчинського, Ю.Головчука, Д.Нагірняк, Ю.Максимів, Ю.Пилипенко, І.Івасюка та рекомендувала випускників до вступу в аспірантуру для здобуття наукового ступеню доктора філософії.
Вітаємо студентів групи П-2м із успішним захистом магістерських робіт та бажаємо натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості, нових досягнень та професійних успіхів!
Зображення може містити: 16 людей, including Yulia Kobets, Yura Holovchuk, Daryna Nagirniak, Доцяк Ігор, Сергій Дерев'янко, Люся Грибик and Мар'яна Міщук