Перша віртуальна міжнародна конференція зі сталого розвитку

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас 23-25 квітня 2021 року взяти участь у Першій віртуальній міжнародній конференції зі сталого розвитку SDL 2021 (sdlconference.org), організованій Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та ГО “Орієнтири сталого розвитку” (м. Івано-Франківськ).

Метою конференції є підвищення глобальної та національної обізнаності про виклики сталого розвитку та вирішальну роль міцних глобальних партнерських відносин і співпраці як ключових чинників успішного досягнення всіх Цілей Сталого Розвитку (ЦСР); підвищення обізнаності про наявні європейські й глобальні ініціативи та практики, які є важливими для сталого розвитку та досягнення ЦСР;  внесення проблем та перспектив України на порядок денний глобальних, європейських та національних стейкхолдерів у сфері сталого розвитку; об’єднання розмаїття досвіду з усього світу у напрямку співпраці заради змін та підвищення якості у всі сферах нашого життя.

Віртуальний формат Конференції на платформі Cisco WebEx включатиме інтерактивні пленарні засідання та паралельні сесії для поглибленого обговорення актуальних проблем сталого розвитку та шляхів досягнення ЦСР.

Заплановано проведення низки вебінарів та круглих столів, присвячених актуальним питанням екологічної, економічної та соціальної складових сталого розвитку.

Робоча мова Конференції – АНГЛІЙСЬКА. Участь – БЕЗКОШТОВНА.

Детальну інформацію Ви знайдете в Інфолисті – Call for Participation