Конкурс студентських есе «150 слів про Стефаника»

Факультет філології Прикарпатського національного університету оголошує конкурс студентських есе «150 слів про Стефаника», присвячений 150-літтю від дня народження українського письменника Василя Стефаника.
Мова творів – українська, стиль тексту не обмежений жодними вимогами, окрім таких: відсутність табуйованої лексики і дотримання зазначеного обсягу – 150 слів.
Творчі роботи потрібно надсилати до 20 березня 2021 року на електронну адресу: irina.dzhochka@gmail.com
Автори робіт повинні вказати своє прізвище, ім’я, по-батькові автора, факультет і назву навчального закладу, контактний номер телефону та електронну адресу.
Контактна особа – Ірина Джочка, доцентка кафедри української мови.
Переможці будуть відзначені дипломами та подарунками. Результати конкурсу оголосять в кінці березня 2021 року.