В Івано-Франківську визначили переможців премії імені Василя Стефаника

Кафедра політології щиро вітає професора Івана Монолатія з перемогою та отриманням обласної премії імені Василя Стефаника в галузі літератури у 2021 році.
Сьогодні 14 квітня за участі заступниці голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулося підсумкове засідання комісії з призначення обласної премії імені Василя Стефаника в галузі літератури у 2021 році.
За результатами таємного голосування члени комісії одноголосно визнали переможця обласної премії імені Василя Стефаника у номінації «Проза» Івана Монолатія з книгою «Від Донецька до Перемишля. Як сучасна література «пам’ятає» українські міста».
«Ми можемо гордитися, що Прикарпаття багате на творчі особистості. Особливо приємно, що у ювілейний рік нашого видатного земляка Василя Стефаника премії його імені удостоєні найкращі автори», – відзначила Світлана Онищук.
Додамо, що нагородження переможців обласної премії імені Василя Стефаника в галузі літератури відбудеться 14 травня в селі Русів під час урочистостей з нагоди 150-річчя від дня народження письменника.