“МОВА ОБІЙМАЄ”: триває волонтерський проєкт Прикарпатського університету

Спільний волонтерський проєкт “МОВА ОБІЙМАЄ” викладачів і студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника щодо безкоштовних онлайн-курсів для поглиблення знань з української мови продовжується!

Запрошуємо всіх охочих реєструватися за покликанням:

Долучатися можна щодня з 26 квітня по 23 травня о 16:00 за покликанням:

ПЕРЕЛІК ЛЕКЦІЙ:

• 27 квітня 2022 р. – «Іван Франко і світова культура» (Голод Роман Богданович, доктор філологічних наук, професор, декан Факультету філології).
  • 28 квітня 2022 р. – «Динаміка психоемоційних станів у період кризи: технології самовідновлення» (Гасюк Мирослава Богданівна, доктор психологічних наук, професор кафедри загальної та клінічної психології).
  • 29 квітня 2022 р. – «Ідея української національної єдності в громадському житті Галичини ХІХ – початку ХХ ст.» (Райківський Ігор Ярославович, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України і методики викладання історії).
  • 02 травня 2022 р. – «Від Станиславова до Івано-Франківська: мовно-віртуальна подорож» (Бабій Ірина Орестівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови).
  • 03 травня 2022 р. – «Галицько-Волинська держава в історії України» (Дрогомирецька Людмила Романівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України і методики викладання історії).
  • 04 травня 2022 р. – «Минуле й сьогодення музичного життя Станиславова» (Черепанин Мирон Васильович, доктор мистецтвознавства, професор кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва, заслужений артист України).
  • 05 травня 2022 р. – «Соціально-лінгвістична ситуація в Україні» (Котик Тетяна Миколаївна доктор педагогічних наук, професор кафедри фахових методик і технологій початкової освіти).
  • 06 травня 2022 р. – «Як зберегти високий життєвий тонус в умовах тривалого психологічного стресу» (Курилюк Сергій Іванович, кандидат психологічних наук, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури).
  • 09 травня 2022 р. – «Українське козацтво та Західна Україна» (Сигидин Михайло Васильович, доцент кафедри історії України і методики викладання історії).
  • 10 травня 2022 р. – «Про мову розмова» (Пена Любов Іванівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови).
  • 11 травня 2022 р. – «Український національно-визвольний рух у Галичині ХХ ст.» (Галицька-Дідух Тамара Вячеславівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України і методики викладання історії).
  • 12 травня 2022 р. – «Музичні колективи і концертна діяльність обласної філармонії» (Черепанин Мирон Васильович, доктор мистецтвознавства, професор кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва, заслужений артист України).
  • 13 травня 2022 р. – «Особливості української як самостійної національної мови» (Котик Тетяна Миколаївна доктор педагогічних наук, професор кафедри фахових методик і технологій початкової освіти).
  • 16 травня 2022 р. – «Греко-католицьке духовенство в українському національному русі Галичини ХІХ – початку ХХІ ст.» (Єгрешій Олег Ігорович, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України і методики викладання історії).
  • 17 травня 2022 р. – «Шануймо граматику – мудрого володаря мовного океану слів» (Джочка Ірина Федорівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови).
  • 18 травня 2022 р. – «Фольклорні колективи Гуцульщини» (Черепанин Мирон Васильович, доктор мистецтвознавства, професор кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва, заслужений артист України).
  • 19 травня 2022 р. – «Малюємо світ словами» (Пітель Віра Мирославівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови).
  • 20 травня 2022 р. – «Солісти та вокально-інструментальні ансамблі Прикарпаття» (Черепанин Мирон Васильович, доктор мистецтвознавства, професор кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва, заслужений артист України).
  • 23 травня 2022 р. – «Результати діяльності та перспективи розвитку мовно-культурологічного проєкту «Мова обіймає»» (Голод Роман Богданович, доктор філологічних наук, професор, декан Факультету філології).