Благодійний ярмарок

Уже пів року триває жорстока війна, 53 студенти нашого університету гідно б’ються з ворогом та виборюють нам щасливе майбутнє. Тож підтримаймо наших хлопців та дівчат!
У День Незалежності організовуємо благодійний ярмарок, спрямований на підтримку студентів, які перебувають зараз у лавах ЗСУ
Чекаємо на вас, бо кожна куплена цукерка на нашому ярмарку – наблизить перемогу України!
⌛️Коли? 24 серпня, о 10:00
📍Де? у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника
А також ви можете долучитися до організації ярмарку — приносіть свої вироби або ж випічку, попередньо зв’язавшись з нами (чекаємо повідомлень в Instagram @senatpnu_official або за номером 0985009855)
Якщо ви не маєте можливості бути присутніми, але є бажання допомогти, то ось реквізити, за якими можна внести свою частку задля нашої перемоги:
поповнити банку:
або за номером:
5375411200497779
Усі зібрані кошти підуть на потреби наших студентів-військових
Слава Україні!💙
Слава нашим Героям!💛