Колективна монографія «Актуальні проблеми політики, інформації та безпеки»

Підсумком 2022 року для викладачів та аспірантів спеціальності Політологія Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника стала колективна монографія «Актуальні проблеми політики, інформації та безпеки» за науковою редакцією професора кафедри політичних інститутів та процесів Василя Васильовича Марчука.
У книзі розглянуто актуальні на сучасному етапі проблеми політики, інформації та безпеки, особливості політичних процесів в Україні та світі, теоретичні та практичні аспекти політичної ідентичності, державного управління, регіоналізму, прийняття політичних рішень і народовладдя у безпековому вимірі.
Авторський колектив, викладачі спеціальності вітають своїх колег і здобувачів з Різдвяними та Новорічними святами! Нехай свята наповнять серце радістю, щастям і благодаттю, принесуть Мир і Перемогу! Нехай в новому році здійсняться всі плани, мрії і найзаповітніші бажання!
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися і працювати!