Рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії 2022 року

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» традиційно опубліковано щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2022 році.
Всього до рейтингу включено більше 200 закладів вищої освіти України.
Основною метою публікації рейтингу є ознайомлення майбутніх абітурієнтів, їхніх батьків, освітян і всіх зацікавлених осіб з відкритими даними вступної кампанії.
Отже:
1. У рейтингу “Вступники, зараховані на контракт” ПНУ посів 5-те місце серед 375 закладів вищої освіти України.
2. У рейтингу “Найбільший бал НМТ на контракт” Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника посів 10-те місце (всього до рейтингу включено 200 ЗВО).
3. У рейтингу “Вступники, зараховані на бюджет” Прикарпатський університет посів 16-те місце (всього у рейтингу 224 університети).
4. У рейтингу “Найбільший бал НМТ на бюджет” ПНУ посів 37-е місце (всього – 201 ЗВО у рейтингу).
Публікація рейтингу насамперед скерована на інформування молоді, яка планує вступати до закладів вищої освіти у 2023 році. Рейтинг допоможе їм зорієнтуватись у можливостях вступу до українських вишів, оцінити власні шанси та зробити свідомий вибір закладу для здобуття вищої освіти.