На війні загинув випускник факультету!

На війні загинув випускник спеціальності «Історія» факультету історії, політології і міжнародних відносин Юрій Джус (20 квітня 1990 – 1 квітня 2023). У 2012 р. під керівництвом М.М. Волощука захистив магістерську роботу на тему «Орден тамплієрів в Центральній Європі наприкінці ХІІ – на початку ХІV століття (на прикладі Угорщини і Польщі)». Навчався в аспірантурі на кафедрі всесвітньої історії.

Загинув Юрій Джус 1 квітня 2023 р. під час бойових дій з військовими формуваннями російської федерації на території Луганської області.

Юрій Джус до мобілізації працював у Загвіздянській сільській раді на посаді головного спеціаліста відділу освіти культури, молоді, спорту та соціальної роботи.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії став на захист суверенітету України.

Однокурсники та викладачі пам’ятають Юрія як розумного, допитливого, відповідального, скромного,з чудовим почуттям гумору та розуміння світу.

Вічна пам’ять і Царство Небесне…