Студентам університету призначено 4 стипендії Президента України та 1 стипендія Кабінету Міністрів України

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2022/2023 навчального року» № 352 від 28.03.2023 р. та розпорядження Кабінету Міністрів України «Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти та аспірантам» № 322-р від 18 квітня 2023 р. студентам університету призначено іменні академічні стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України.

Стипендіатами Президента України стали:

– Христина Соловка, студентка 3 курсу ОР бакалавр спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки;
– Тетяна Яцків, студентка 3 курсу ОР бакалавр спеціальності 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності» Факультету туризму;
– Анна Охович, студентка 3 курсу ОР бакалавр спеціальності 091 «Біологія» Факультету природничих наук;
– Анастасія Мельничук, студентка 2 курсу ОР бакалавр спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» Факультету фізичного виховання і спорту.

Стипендію Кабінету Міністрів України призначено:

– Соломія Волосянко, студентці 2 курсу ОР бакалавр спеціальності 025 «Музичне мистецтво» Навчально-наукового Інституту мистецтв.

Щиро вітаємо наших активних студентів, бажаємо подальших успіхів та нових звершень у науковій сфері!

Нагадаємо, що іменні стипендії призначаються студентам-відмінникам за вагомі досягнення у навчальній та науковій роботі.