Студенти спеціальності Політологія взяли участь в парламентському уроці від Освітнього центру Верховної Ради

Шановний Освітній центр ВРУ
Від імені всіх студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спеціальності Політологія, хотіли б висловити щирі слова вдячності за надзвичайно цікавий та пізнавальний захід, який ви провели учора. Ми хотіли б поділитися своїми враженнями та висловити глибоку вдячність за надану можливість поглибити свої знання про роботу Верховної Ради України.
Урок, який ви провели, був надзвичайно цікавим та пізнавальним. Ми дізналися про функції та повноваження Верховної Ради, про важливість законотворчої діяльності та впливу законів на життя громадян. Ваші пояснення та приклади допомогли нам краще зрозуміти роль народних депутатів та їхні обов’язки перед суспільством.
Особливо запам’яталися нам імітаційна гра, присвячена законодавчому процесу. Вона дозволила нам не просто слухати теоретичні відомості, але й активно взяти участь у ситуаціях, з якими стикаються народні депутати. Ця форма навчання була дуже захопливою та сприяла нашому кращому розумінню процесу прийняття законів.
Ми б хотіли підкреслити вашу професійність та ентузіазм, з яким ви проводили захід. Ви створили комфортну та дружню атмосферу, де ми мали змогу задавати запитання та отримувати зрозумілі відповіді. Ваше експертне знання та вміння комунікувати з аудиторією заслуговують на велику похвалу.
Віталія Курило