Презентація спеціальності

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Запрошуємо Вас на навчання у Державний вищий навчальний заклад

«Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

за спеціальністю 052 “Політологія”.

Якщо Ви прагнете змін, займаєте активну громадянську позицію, хочете самі будувати процвітаючу Україну, працювати в парламенті, уряді, органах державної влади та місцевого самоврядування, тоді напрям ПОЛІТОЛОГІЯ саме для Вас. Ви отримаєте диплом бакалавра за спеціальністю «Політологія» і далі зможете продовжити навчання в магістратурі за такою ж або за суміжними спеціальностями.

Для студентів факультету історії, політології і міжнародних відносин діють школа молодого політолога, студентський журнал «Еврика», студентський вісник, дискусійний клуб «Нація і політика», команда КВК, наукові гуртки “Академія” та “Altera”, проблемна група «Актуальні проблеми сучасної політичної науки».

Підготовка студентів спеціальності “Політологія” здійснюється висококваліфікованими працівниками кафедри політології і кафедри політичних інститутів та процесів. Кафедри  співпрацюють з провідними університетами Польщі, Литви, Румунії, Словаччини, Чехії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії щодо стажування викладачів, аспірантів, магістрів та обміну студентів. В рамках підписаних двосторонніх міжнародних угод діє програма «подвійних дипломів» з провідними університетами Європи.

УМОВИ ВСТУПУ

Абітурієнти, які бажають навчатися за напрямом «Політологія», подають сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з:
української мови та літератури,
історії України,
на вибір з математики або іноземної мови (сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з географії дійсний виключно при вступі на контрактну форму навчання).

Форма навчання – денна, заочна.
Навчання здійснюється за державним замовленням та за кошти юридичних і фізичних осіб.

КВАЛІФІКАЦІЯ ТА МОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Студенти, які здобули освітній рівень “бакалавра” отримують кваліфікацію “політолог, політичний оглядач, політичний технолог”. Це дає можливість працевлаштуватись в таких структурах як державна адміністрація, місцеві ради різних рівнів, політичні партії, засоби масової інформації, виборчі штаби, громадські організації, вищі навчальні заклади, загальноосвітні школи та ініші.

Детальніше ознайомитися із правилами прийому можна на сайті університету: http://admission.pnu.edu.ua/приймальна-комісія/

або за телефоном: (0342) 596-146