Презентація спеціальності

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Запрошуємо Вас на навчання у Державний вищий навчальний заклад

«Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

за спеціальністю 052 “Політологія” та “Політологія. Національна безпека”

 

УМОВИ ВСТУПУ

Абітурієнти, які бажають навчатися за напрямом “Політологія” та “Політологія.Національна безпека”, подають сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з:
української мови та літератури,
історії України.

За державним замовленням на вибір з математики або іноземної мови

За кошти юридичних і фізичниз осіб з геогорафії або математики

Форма навчання – денна, заочна.
Навчання здійснюється за державним замовленням та за кошти юридичних і фізичних осіб.

КВАЛІФІКАЦІЯ ТА МОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Студенти, які здобули освітній рівень “бакалавра” за освітньою програмою “Політологія” політології  отримують кваліфікацію “політолог, політичний оглядач, політичний технолог”. Це дає можливість працевлаштуватись в таких структурах як державна адміністрація, місцеві ради різних рівнів, політичні партії, засоби масової інформації, виборчі штаби, громадські організації, вищі навчальні заклади, загальноосвітні школи та ініші.

Студенти, які здобули освітній рівень “бакалавра” за освтньою програмою “Політологія. Національна безпека”отримують кваліфікацію “політолог, фахівець з національної безпеки” та можуть працювати фахівцем із захисту інформації із обмеженим доступом, фахівцем з питань цивільного захисту, фахівцем із організації безпеки, фахівцем з комунікації з міжнародними безпековими організаціями.

Детальніше ознайомитися із правилами прийому можна на сайті університету: http://admission.pnu.edu.ua/приймальна-комісія/

або за телефоном: (0342) 596-146