«Завтра.UA» (сезон 2020/21)

Розпочався вже 15-ий конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA» (сезон 2020/21) ??

Благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA» проводить відкритий конкурс для добору обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних закладів вищої освіти (ЗВО) України.
?11 листопада – 18 грудня: Прийом та реєстрація документів студентів на сайті www.zavtra.in.ua
?1-й тур – грудень 2020 – лютий 2021. Обробка зареєстрованих документів та оцінювання рекомендаційного та мотиваційного листів, обґрунтування дослідження.
?2-й тур – лютий – березень 2021. Оцінювання конкурсних робіт незалежними фаховими експертами та оцінка наукової діяльності конкурсантів.
?3-й тур – березень – квітень 2021. Оцінювання особистісного потенціалу конкурсантів під час онлайн або очних одноденних змагань.
?Травень 2021: Оголошення результатів конкурсу