Звітна наукова конференція підсекції Політологія

Відбулася Звітна наукова конференція підсекції Політологія за 2021 р Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Доповідали про свої наукові доробки викладачі, аспіранти та студенти спеціальності 052 Політологія.

Доповіді учасників заходу приємно вразили розмаїттям наукових тем, оригінальністю викладу наукової проблематики, глибиною суджень науковців та студентів.

Особливо, варто  відзначити глибокі теоретичні знання студентів і аспірантів  та  відповідальне ставлення до підготовки наукових робіт та доповідей на їх основі, про що засвідчили успішні виступи та оригінальні презентації.

За результатами звітної наукової студентської конференції учасники будуть нагороджені грамотами, а  кращі студентські роботи рекомендовані до публікації в університетському збірнику студентських наукових робіт «Еврика ХХІІІ».

Щиро дякуємо всім доповідачам, науковим керівникам і учасникам заходу за плідну працю. Бажаємо наукових та творчих здобутків в наступному році!

Ми переможемо!!!

Все буде Україна!!!