В університеті обрано нового голову профспілок

21 березня 2023 року відбулася VI звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Більшістю голосів на посаду голови Первинної профорганізації було обрано доктора політичних наук, професора, завідувача кафедри політології Василя Климончука.

Участь у конференції взяли ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда, голова обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України в Івано-Франківській області Зоряна Король, заступник голови обласної організації профспілки Уляна Гураль, проректори університету, директори інститутів, декани факультетів, завідуючі кафедрами, представники від усіх структурних підрозділів університету.