Відкрита лекція професора Кармазіної М.С.

У рамках Тижня науки у Прикарпатському університеті сьогодні відбулася лекція  Кармазіної Марії Степанівни, головного наукового співробітника відділу політичних інститутів та процесів Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса НАН України, доктора політичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України. Тема лекції: «Когнітивні війни сучасності: аналіз чинників сприяння та домінантних стратегій досягнення «ефектів» (з урахуванням повномасштабної збройної агресії рф проти України)». Присутніми були викладачі і здобувачі спеціальності Політологія Прикарпатського національного університету, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Волинського національного університету імені Лесі Українки.