Екскурсія для першокурсників

Для першокурсників спеціальності “Політологія” була організована цікава екскурсія вулицями Івано-Франківська. Студенти та викладачі мали можливість побачити архітектуру міста з різних історичних епох та із уст доктора політичних наук, професора Івана Монолатія дізнатися про важливі історичні події, які тут відбувалися і почути легенди, пов’язані з різними будівлями. Для тих, хто нещодавно приїхав у Івано-Франківськ, як і для тих, хто мешкає тут багато років, місто немовби ожило та відкрилося по-новому. Завершивши цю екскурсію, першокурсники залишилися з незабутніми враженнями про своє нове місто та університет. Вони також мали змогу познайомитися один з одним, згуртуватися в команду та почати свою навчальну подорож в новому середовищі з позитивним настроєм і більшим розумінням різноманітності студентського життя.

На зображенні може бути: 14 людей, пам’ятник та текст

На зображенні може бути: 13 людей