Фаховий семінар

На Факультеті історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся фаховий семінар для апробації дисертації Котляра Олега Васильовича  на тему  «Відносини російської федерації та скандинавських країн: безпековий вимір (на прикладі Швеції та Норвегії)» та дисертації Бичая Руслана Романовича на тему  «Державна міграційна політика в контексті забезпечення національної безпеки України».

Головою семінару виступив Климончук Василь Йосифович – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології.

Наукові керівники дисертацій: Цепенда Ігор Євгенович – доктор політичних наук, професор, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Дерев’янко Сергій Миронович – доктор політичних наук, професор, професор кафедри політичних інститутів та процесів.

Члени семінару – викладачі кафедри політології, кафедри політичних інститутів та процесів, кафедри міжнародних відносин.

За результатами обговорення дисертації рекомендовані до захисту.

Бажаємо здобувачам успішного захисту!