Лекція-зустріч у Коломийському ліцеї ім. Михайла Грушевського

29 вересня 2023 р. на виконання заходів із профорієнтації абітурієнтів спеціальності “Політологія” та “Політологія. Національна безпека” у Коломийському ліцеї імені Михайла Грушевського (Коломийська гімназія) відбулася лекція-зустріч із випускником цього закладу освіти, доктором політичних наук, професором Іваном Монолатієм. Відмінники навчання, зокрема учні 11-х кл. ознайомилися з особливостями академічного процесу в Україні та ЄС, зокрема інститутами політики і безпеки, засадами національної і міжнародної безпеки, перспективами здобуття іменних стипендій за вагомі досягнення у вивченні історії України, української мови і літератури.

Професор Іван Монолатій розповів про бакалаврські програми Факультету історії, політології і міжнародних відносин ПНУ ім. Василя Стефаника.