Зустріч з представником Національної поліції

Патрульна поліція, як структурний підрозділ Національної поліції, її склад, символіка, спеціальні звання та екіпірування патрульних поліцейських — про це сьогодні розповів інспектор відділу зв’язків з громадськістю Богдан Настич студентам спецальності Політологія та Політологія.Національна безпека. Як вберегтися від шахрайства, про безпеку особистих даних та про роботу патрульної поліції розповів старший інспектор відділу звʼязків з громадськістю Управління патрульної поліції Івано-Франківської області, капітан поліції Богдан Настич. Правоохоронець наголосив на найбільш поширених випадках шахрайства, зокрема в мережі інтернет, як шахраї впливають на психіку людей, видурюють особисті дані. Наступне, про що розповів інспектор, це робота патрульних поліцейських, а також структуру Національної поліції.  Ті студенти, які хочуть у майбутньому вступити до лав Патрульної поліції, ознайомилися з процедурою вступних іспитів та подальших випробовувальних завдань. Студенти поцікавилися, як патрульні вирушають на виклик, як надають допомогу в дорожньо-транспортних пригодах, тощо.
Наприкінці заняття старший інспектор Богдан Настич відповів на запитання студентів щодо того, як поводитися, коли патрульні зупиняють автомобіль. Майбутні політологи неабияк зацікавилися роботою патрульних.