Політична гра « Вибори 2023»

Питання можливості та неможливості проведення виборів у сучасній Україні в умовах повномасштабної війни спричинили активні дискусії серед політиків, науковців та громадянського суспільства.
Здобувачі освітніх програм Політологія та Політологія. Національна безпека провели
педагогічну гру політичне ток шоу « Вибори 2023» . Учасники презентували свої політичні сили та передвиборчі програми. Студенти використовували здобуті в процесі навчання знання,уміння та навички. Учасники показали вміння працювати в команді, формулювати публічні виступи, проводити політичну агітацію, робити політичну рекламу. В процесі гри студенти продемонстрували вміння вести дискусію, відстоювати власні погляди та приймати позицію опонентів. Команди використовували дуже креативні способи привернення уваги виборців. Також студенти другого курсу спробували себе у якості журналістів, давали змістовні питання «політичним командам», а студенти-магістри виступили в ролі фахових політичних експертів, які проаналізували дотримання правил та законів під час «виборчої кампанії» обговорили стратегії кампаній, ефективність комунікації та виборчих методів. В якості ведучих педагогічної гри, політичне ток шоу «Вибори 2023» виступили аспіранти спеціальності 052 Політологія. Ця гра була надзвичайно захопливою, ми вдячні всім учасникам за їхню витримку, здібності та креативність. Вітаємо команду переможців – партію “Патріотична справедливість”!