Зустріч з випускниками Горохолинського ліцею імені Романа Кияка Богородчанської селищної ради

У рамках профорієнтаційної роботи 19.04.2024р. відбулася зустріч викладачів Факультету історії, політології і міжнародних відносин з учнями-випускниками Горохолинського ліцею імені Романа Кияка Богородчанської селищної ради. Закінчується навчальний рік, і багато випускників загальноосвітніх закладів України стануть перед вибором професії. Вибір професії  справа нелегка. Але робити цей вибір доводиться кожному без винятку. Перед молодим поколінням постають питання, як отримати правильний вибір професії та знайти головну справу свого життя, щоб мати моральне задоволення від роботи, отримувати достойну заробітну плату, приносити користь людям, державі. Тому, на цей раз, наголос був поставлений на шляхах отримання освіти за освітніми програмами, які є на Факультеті історії, політології і міжнародних відносин, терміни навчання, перспективи професійного зростання, затребуваність фахівців на ринку праці. Ну що ж шановні випускники, ми з нетерпінням чекаємо Вашого вибору!