Студент 2 курсу магістратури спеціальності «Політологія» загинув на війні

На фронті загинув студент 2 курсу магістратури Прикарпатського національного університету Назар Лугарєв.
Він вчився на спеціальності «Політологія» факультету історії, політології та міжнародних відносин.

Тільки у серпні ми вітали його із перемогою у Конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду імені Пінчука 2022/2023… Темою його конкурсної наукової роботи була «Національна скаутська організація “Пласт” у процесі державотворення в Україні», а сам Назар був головою Івано-Франківського пласту…

З 2013 року, після строкової служби, Назар служив за контрактом і брав участь в бойових діях на Сході України. Був ветераном АТО. Будучи в резерві, з початку повномасштабного вторгнення він знову став на захист країни і брав участь у боях в Запорізькій області у складі 1-го стрілецького взводу 2-ої стрілецької роти 78-го окремого батальйону 102-ої окремої бригади ТрО імені полковника Дмитра Вітовського.

Загинув Назар Лугарєв разом із двома побратимами зі своєї роти під час виконання бойового завдання внаслідок мінометного обстрілу поблизу м. Гуляйполе Запорізької області.

Залишилась дружина Мар’яна та син Данило.

Вічна пам’ять Герою!