Зустріч з президентом Академії політико-правових наук України професором П. Мироненком

14 лютого у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася зустріч президента Академії політико-правових наук України, доктора політичних наук, професора Мироненка Петра Володимировича Petro Myronenko з професорсько-викладацьким складом і здобувачами факультету історії, політології і міжнародних відносин.
У зустрічі взяли участь викладачі кафедр політичних інститутів та процесів, кафедри політології, кафедри міжнародних відносин, кафедри міжнародних економічних відносин, фахівці Карпатського інституту аналітики.
Профеcор Мироненко П.В. детально розповів про Академію політико-правових наук України, історію її створення, структуру та завдання, видавничу та іншу діяльність.
Жвавий інтерес учасників зустрічі викликало обговорення презентованої професором П. В. Мироненком виданої ним нещодавно книги «Спогади про майбутнє. Хроніки війни із щоденника політолога (24.02.2022 – 24.08.2022)» (Київ: Вид-во «Політія», 2022. 700 с.)
За результатами зустрічі Президією АППН прийнято рішення відкрити у Івано-Франківську відділення АППН України. Дійсному члену (академіку) АППН України, доктору політичних наук Дерев’янку Сергію Мироновичу доручено провести організаційні заходи щодо відкриття відділення АППН України у березні 2023 року.